Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Grand Prix Polski WiK Pol Tour 2014
Mistrzostwa Kielc w 10-bil - 24-26 stycznia

WiK Pol Tour2014

.

Zapraszamy do oglądania transmisji online ze spotkania na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020. Konferencja odbywa się w ramach konsultacji społecznych RPO WZ dla nowej perspektywy w Teatrze Polskim w dniu 9 stycznia od godziny 10:00

Transmisji online ze spotkania na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020

.

W środę 16 stycznia 2013 r. godz. 17.45

zapraszamy na otwartą jednokamerową transmisję TV PLK z meczu

II Etapu Intermarché Basket Cup PBS Bank Efir Energy MOSiR Krosno - Jezioro Tarnobrzeg.

Realizatorem transmisji jest TV Podkarpacka.

www.plk.pl

.

 

Transmisja on-line konferencji "Nauka idzie do biznesu"

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego,

24.1.2012 Zielona Góra

 

Transmisja Internetowa Konferencji "Nauka idzie do biznesu"

.

Grand Prix Polski WiK Pol Tour

Bilard Live

.

Transmisja na żywo z XX Finału WOŚP w Szczecinie - Centrum Galaxy

Transmisja Internetowa

.

W niedzielę rusza walka o tytuł Mistrza Polskiej Ligi Bilardowej
Zapraszamy na pierwszą w historii rozgrywek ligowych transmisje on-line.

przekaz dostępny na TV Sports

.
ATV Polska  Sobota ( 22.01.2011 ) odbywa się video-chat z Rafałem Sonikiem. Każdy może zadać pytanie członkowi Orlen Team'u.
.
XVIII Finał WOŚP w Szczecinie
.
Po Łęcznej, skąd realizowaliśmy przekaz z Dożynek w 2008 roku, Świnoujściu skąd realizowaliśmy przekaz z Finału The Talls Ships Race's pokazując światu największe żaglowce świata pomogliśmy uruchomić przekaz Live z Zamościa, bezpośrednio z rynku: zobacz więcej na stronie zamość.tv lub u nas (zalecamy Internet Explorer jeśli nie masz zainstalowanych odpowiednich wtyczek w swojej przeglądarce, protokół rtsp): tutaj lub tutaj (protokół mms).

W dniu kolejnego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uruchomimy przekaz z Centrum Galaxy w Szczecinie a także (ponieważ dużo będzie się działo na ulicach miasta) bezpośrednio z ulic Szczecina wykorzystując do tego sieć GSM jednego z operatorów krajowych , przy okazji sprawdzimy jakość ich oferty..
Z samego Centrum przekaz na największej platformie flashowej - Ustream.

Zapraszamy wszystkich na strony: atv.szczecin.pl , 11.01.2009 od południa... do końca imprezy.

.

Realizujemy przekazy na żywo wprost z telefonu komórkowego. Wystarczy że mamy do dyspozycji sieć GSM (UMTS, 3G czy też 3,5G)

Obecnie dzięki porozumieniu z qik.com realizacja jest właśnie na tej platformie, obecnie najbardziej zaawansowanej technologicznie. Już niedługo uruchomimy przekaz na konkurencyjnej platformie...

Istnieje także możliwość uruchomienia przekazu bezpośrednio z telefonu komórkowego, wykorzystującego GSM i udostępnienie go na platformie P2P nawet dla nielimitowanej ilości użytkowników.

zobacz więcej: tutaj

.

 CHCESZ POKAZAĆ SWOJĄ MIEJSCOWOŚĆ ŚWIATU ?

 NIE WYDAWAJ BEZSENSOWNIE PIENIĘDZY,
KAMERY PRODUKUJĄCE STRUMIEŃ JUŻ OD KILKUSET ZŁOTYCH !!

 Oferujemy najtańsze Punkty Widokowe , Webcamera, oparte na specjalnie wyselekcjonowanych kamerach IP, obraz z kamery w streamingu na Waszej stronie WEB.  

Oferujemy możliwość uruchomienia przekazu obrazu na bazie posiadanych przez Państwa kamer /serwerów IP w technologii Flash lub Windows Media.
Twoja kamera IP zainstalowana powinna być na łączu min. 512Kb/s, im lepsze łącze tym przekaz lepszy jakościowo.

Szczegóły dotyczące uruchomienia - kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

.

znalezione w internecie:
Kiedy zobaczyłem, że ktoś chce jakiejś opłaty za pomoc w tworzeniu stron ryknąłem śmiechem - potem przyszły problemy... i zaryzykowałem. Ale prawda jest taka: są lepsi, bardziej doświadczeni i... czasem trzeba poprosić o pomoc, a jak poświęca się na to trzecią cześć życia, to nic dziwnego, że nie chce się swoich "sekretów" zdradzać za darmo. Polecam - dla zawodowców (co się uczą) i amatorów (można skorzystać z gotowego rozwiązania).
Kiedyś jeden facet z Lublina napisał: "gdyby szafa miała sznurek to by windą była i już dawno wszystkich chętnych by woziła" - doprawdy coś w tym jest.

Internetowe transmisje strumieniowe.

.
f t g